Wystąpienia publiczne

Nazwisko zobowiązuje – zawodowo opowiadam historie. Od kilku lat regularnie występuję na festiwalach podróżniczych, konferencjach i spotkaniach firmowych. Od szkoleń dziennikarskich do wystąpień motywacyjnych. Od kameralnych spotkań do kilkutysięcznych hal.

Opowieść ze sceny konstruuję z taką samą rozwagą i starannością, jak pisany reportaż. Dzięki temu angażująca, barwna i z humorem zaczęta historia staje się czymś więcej niż tylko opowieścią o podróży.

Za pokaz o projekcie #ZaDrzwiami otrzymałem Nagrodę Dziennikarzy podczas festiwalu Kolosy 2018. Najważniejszym dla mnie wystąpieniem była konferencja TEDx w Poznaniu.

Jako mówca najbardziej cenię sobie relację z publicznością. Moje pokazy są zawsze przyjmowane z dużym entuzjazmem. Dostają nagrody publiczności podczas ogólnopolskich festiwali.

Więcej informacji o spotkaniach można znaleźć tutaj.

szkolenia

Oprócz warsztatów dziennikarskich i kreatywnego pisania, prowadzę również szkolenia dla firm.

Dziennikarskie i podróżnicze doświadczenie przekładam na praktyczne rozwiązania w codziennej “biurowej” pracy. Dużo miejsca poświęcam metodom współpracy z mediami, technikom wystąpień publicznych.

współpraca

W swoich podróżach i działalności dziennikarskiej często korzystam ze specjalistycznego sprzętu. Współpracuję i współpracowałem z wieloma markami, nie tylko outdoorowymi.

Nigdy nie akceptuję współpracy, w której nie mogę napisać, co myślę o danym produkcie. Sprzętu, który dostaję, używam często i w trudnych warunkach. Nie jest on tylko narzędziem reklamowym. Jeśli nie spełnia oczekiwań – piszę o tym. Równie mocno potrafię docenić sprzęt, który znosi moje traktowanie go.

Współpraca z marką Sea To Summit
Współpraca z marką Sea To Summit

zaufali mi
kontakt